Výrustek, nebo tvar lebky ?

autor: Anonymní dotaz 19.09.2012 11:05

Dobrý den, chtěla bych se zeptata, můj synek 7. měsíců - má již delší dobu (alespoň od kdy jsem si toho všimla) nahoře na hlavičce jakoby jeden ten výrustek na lebce větší než ten druhý, nevím, jestli to dokážu dobře popsat - na vrcholu lebky jsou dvě jakoby vyboulení a on má jedno o dost větší a špičatější (v rámci kosti lebeční zdá se mi). Je to normální? Nemůže se jednat o nádor, nebo něco podobného? Děkuji.

Odpovědi na otázku

 • dominika.skamlova 29.10.2012 23:21
  Dobrý den, vzhledem k synovu věku určitě navštěvujete často pediatričku, obraťte se proto na ni. Nikdo jiný než odborník, který má vašeho syna v péči, vám nemůže lépe poradit.

Adresář

Rodiče a děti ptejte se v poradně

Diskuze na téma Rodiče a děti

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku